Ne Alsak?

Myminibaby Kolluklar

Miniklerinizin denizde ya da havuzda daha güvenle yüzmelerini sağlayacak harika bir önerimiz var. Bir çok kolluk, simit, yelek vs. denemenize rağmen bebeğiniz suya girmekten korkuyorsa ya da tam tersi kendiliğinden suya atılıyor ancak siz onun güvenliğinden endişe ediyorsanız o zaman Myminibaby kollukları denemenizi öneririz. Bu kollukların en önemli özelliği çocuğunuzun kolu, kolluğun tam merkezinden geçtiği için bebeklerin kafasını su seviyesinden 17 cm yukarıda ve dengede tutması. Böylece bebekler suyun içinde tüm kaslarını rahatlıkla kullanabiliyor. Kafaları suya değmediği için sudan korkmuyorlar. Başlangıç seviyesinin kullanım yaşı 8. aydan başlıyor ve çocuğunuz 30 kg olana kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Sonrasında isterseniz ileri seviye kolluklara geçebilirsiniz. Ayrıca engelli dostlarımızın suyla teması için de güvenle kullanılabilir.

İleri Seviye Myminibaby Kolluklar

Kırmızı renkli ileri seviye kolluklar daha önce herhangi bir kolluk ile suda tek başına yüzmüş, suyun içinde kendi etrafında dönebilen çocuklar için uygundur. Su seviyesinden 10 cm yukarıda tutar. Hem başlangıç hem de ileri seviye kollukların iç çapları aynıdır ve ikisi de 30 kg’a kadar kullanılabilir.

Myminibaby kolluklar üretilirken plastiğinde atık madde kullanılmaz. Bu nedenle en hassas bebek cildine dahi zarar vermez, iz bırakmaz ve tahriş etmez. Delici bir madde ile hasar verilmediği sürece patlamaz. Bu noktada oral dönemi bitmemiş miniklerin dişlerinden de korumak gerekli. Ama bir güzel haberimiz var; hasar gördüğü durumda, paketin içinden çıkan özel damlası sürüldükten sonra 24 saat içinde tekrar kullanılabilir hale geliyor.

Myminibaby kollukların bir başka güzel yönü de özel bez çantası ile gönderilmesi. Böylece çocuklar kendi eşyalarını taşımaya teşvik edilmiş, başarabilecekleri minik sorumluluklar verilmiş oluyor.️

Myminibaby kolluklar özel çantasıyla birlikte gönderiliyor.

Myminibaby kollukları biz de kendi çocuklarımız için güvenle kullandık/kullanıyoruz. O yüzden de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz 🙂

Myminibaby kolluklar nasıl kullanılır?
  • Kullanmadan önce kollukları suyla ıslatın, sonra da çocuğunuzun kolunu havaya kaldırarak ok yönünde koltuk altına kadar itin.
  • Çocuğunuzun kolunda takılıyken şişirmeye başlayın. Dikiş izleri kaybolana kadar şişirin ve tıpasını kapatın.
  • Tıpaların içinde bulunan özel toplar sayesinde kolluğunuz hava kaçırmaz. Bu yüzden acele etmenize, tıpayı sonuna kadar kapatmanıza ve içine bastırmanıza gerek yoktur.
  • Tıpaları asla içeri bastırmayın, çünkü içe bastırmak mekanizmasına zarar verir.
  • Kollukları şişirdiğinizde çocuğunuzun koluna tam oturmalıdır.
  • Kollukların temas ettiği bölgede güneş yağı olmamasına özen gösteriniz. Güneş yağı kolluğun kayarak çıkmasına neden olabilir.
  • Kolluk tıpalarının suyun içinde değil, dışarıda kalarak görebileceğiniz şekilde durmasına özen gösterin.
  • Kollukları çocuğunuzun kolundayken tıpanın iki tarafından hafifçe bastırarak havasını indirip çıkartın.
  • Direkt güneş ışığı altında veya arabanın içinde bırakmayın, gölgede muhafaza edin.

Yorum Bırak