Biz Kimiz

Biz Kimiz?

1-12 yaş arasındaki tüm çocuklar için oyun, öğrenme, keşfetme ve eğlenme odaklı etkinliklere,

Ebeveynler için eğitim ve seminerlere,

Kurumlar için planlanan organizasyonlara yeni ve rengarenk bir soluk kazandırmak isteğiyle bir araya gelmiş bir ekibiz!

Atölyelerimizde, etkinliklerimizde, aktivitelerimizde ve sunduğumuz tüm hizmetlerde yollarımızın kesiştiği herkesin hatıralarında ‘gülümseten’ taraf olmak için çalışıyoruz.

İçimizdeki çocuk ruhunu kaybetmeden, çocukların yüzündeki pırıltıdan aldığımız enerjiyle yolumuza devam ediyoruz !

 

İsmimiz Neden ‘Her Yerde Oyun’ ?

Çocuklar;

dünyaya geldikleri andan itibaren her şeyi oyun olarak görür,

oyunla öğrenir,

oyunla büyür,

oyunla kendini anlatır,

oyunla mutlu olur…

İşte bu yüzden “Her Yerde Oyun” diyoruz!

 

Neler Yapıyoruz?

2013 yılından beri farklı çatılar altında yüzlerce çocukla bir araya geldik. Yaratıcı, farklı, eğlenceli oyunlarımızla çocukların yüzünde yarattığımız gülümseme en büyük motivasyon kaynağımız. Tek bir mekana sıkışıp kalmak yerine çocuklarla güzelleşen her yeri mekanımız biliyoruz. Oyunlarımız, atölye çalışmalarımız, aktivitelerimiz, kitaplarımız ile 1-12 yaş arası çocukların uğradığı her yerde olmak, çocukların keyif dolu anılarında yer almak amacımız.

Anne-baba olmaya, çocuklarla iyi vakit geçirmeye dair, çocuklar için faydalı olacağına inandığımız, bildiğimiz, öğrendiğimiz her şeyi blogumuzda ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Çünkü biz iyiliğin, güzelliğin paylaştıkça çoğalacağına, her yeri saracağına inanıyoruz.

Çocuklarla buluşup oyun oynamak işimizin en sevdiğimiz yanı! Dilediğiniz her yere oyunlarımızla geliyoruz, beraberimizde bol neşe, bol eğlence getiriyoruz! Ofisleri, işyerlerini, evleri, siteleri, aktivite merkezlerini,  kurumları, partileri, piknikleri, parkları, alışveriş merkezlerini, aslında aklınıza gelecek her yeri oyunlarımızla çocuklar için gerçek bir eğlence mekanına dönüştürüyoruz.

Sevdiğimiz ne varsa sizler de kolayca ulaşın diye minik bir de dükkan kurduk. Oyunlar, oyuncaklar, kitaplar, çocuklarımızı eğlendirecek, geliştirecek materyaller var bu sanal dükkanda.

Biz sevgiyle büyüyen, büyüten, okumayı, yazmayı, araştırmayı, oyun oynamayı, çocukları çok seven bir aileyiz. Her geçen gün bizimle oynamaya gelenlerle büyüyen kocaman bir aile…

Oyunların ve çocukların, tertemiz ve büyüleyici dünyasında bizimle yolculuğa var mısınız? Sizi de ‘Her Yerde Oyun’a bekliyoruz.