Ne Alsak?

Carioca Temperello

Bugün size rengarenk bir önerimiz var. Atölyelerimizde de keyifle kullandığımız Carioca Temperello Stick Poster Boyama Kalemi.

Carioca Temperello’nun en sevdiğimiz özelliği capcanlı renkleri. Çocuklar bu parlak renklere bayılıyorlar.

Tek tercih sebebimiz renkleri değil tabii ki! Stick özelliği sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabiliyor. Böylece çocukların ellerine boya bulaşmıyor. İlk sürüldüğünde hafif ıslak bir halde oluyor. Çünkü bu boyalar Carioca guaj boyalarının kalem haline getirilmiş versiyonu. Ancak çok hızlı şekilde kuruyor.

Özellikle büyük alanları boyamak için ideal. Yanlışlıkla masa ya da duvar boyanırsa kolayca siliniyor.

Carioca Temperello Stick Poster Boyama Kalemi, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 6 farklı renkten oluşuyor. Renklerden biri beyaz olunca renkli kağıtları boyamak da çok keyifli. Kağıt, karton ve tahta üzerine kolaylıkla yazı yazılıp boyama yapılabiliyor.

Çocuklar iki rengi üst üste boyadıklarında yeni bir renk oluştuğunu görerek farklı bir deneyim yaşamış oluyorlar.

Boyalar söz konusu olduğunda, anneler tarafından en çok sorulan sorulardan biri kıyafetlere bulaştığında çıkıp çıkmadığı. İçiniz rahat olsun, giysiler yıkandığında kolaylıkla çıkıyor.

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor.

Özellikle küçük çocuklar için boyamanın kolay, eğlenceli ve temiz yolu olan Carioca Temperello boyalar ile çocuklar yaratıcılıklarını geliştirirken çok eğlenecekler. Bizden söylemesi 🙂

Nereden Alsak?

Hem Carioca Temperello Stick Boyaları hem de diğer Carioca ürünlerini internetten almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Bırak