Ne Okusak?

Beni Ödülle Cezalandırma

Çocuğunuzu yetiştirirken ödül ve ceza kullanıyor musunuz?

Peki ödülle ilgili tüm bildikleriniz yanlış olabilir mi?

Özgür Bolat bu ilk kitabında son 70 yılda yapılan bilimsel araştırma ve gerçek vakalara yer vermiş. Ödülün zararlarını anlatmakla kalmamış, ebeveynlerin ödül yerine ne koyabileceklerini, çocukla gerçek ilişki kurma yöntemlerini, nasıl sorumluluk kazandırılabileceğini de anlatmış.

Kitabın son sözünde şöyle diyor Özgür Bolat:

Mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmek istiyorsak, çocuğu değil, kendi düşünce yapımızı değiştirmeliyiz. Çocukları kontrol edilmesi gereken küçük insanlar değil, güvenilmesi gereken iç dünyası geniş bireyler olarak görmeliyiz. Sahip olmak istediğimiz değil, sahip olduğumuz çocukları yetiştirmeliyiz…

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil,

Onlar kendi yolunu izleyen Hayat’ın oğulları ve kızları.

Satışa çıktığı andan itibaren en çok satan 10 kitap listesine girmeyi başaran bu kitabı tüm ebeveynlere tavsiye ediyoruz.

Her Yerde Oyun olarak bir de sürprizimiz var; instagram üzerinden düzenlediğimiz çekilişle “Beni Ödülle Cezalandırma” kitabını bir kişiye hediye edeceğiz. Bunun için yapmanız gereken; @heryerdeoyun instagram hesabını takip etmek, instagram hesabımızda paylaştığımız Beni Ödülle Cezalandırma görselinin altında 3 arkadaşınızı etiketlemek. Katılım 2 Aralık Cuma, saat 20.00’ye kadar devam edecek.

Şimdiden haberiniz olsun ve de hayırlı olsun.

Sevgiler 🙂

Yorum Bırak